fbpx

“CITRO” veikals Ventspilī atklāj pirmās pašapkalpošanās kases tīklā

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības tīklā “CITRO” pircēju ērtībai ieviestas pirmās pašapkalpošanās kases. Ventspils “CITRO” veikalā, Poruka ielā 16, ir atklātas četras pašapkalpošanās kases, to izveidē ieguldot vairāk nekā 60 tūkstošus eiro. Šogad plānots turpināt vienota koncepta ieviešanu un modernizāciju “CITRO” tirdzniecības vietās, atbilstoši pircēju paradumu maiņai un tendencēm, ievērojot drošas iepirkšanās nosacījumus.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Pircēji novērtē mūsdienīgu, ērtu un drošu iepirkšanos, kas Covid-19 pandēmijas laikā ir mazumtirdzniecības prioritāte. Lai nodrošinātu pircējiem operatīvu iepirkšanās procesu gan izvēloties produktus, gan norēķinoties par tiem, Ventspils “CITRO” veikalā atklātas pirmās pašapkalpošanās kases. Tādējādi kopējais norēķinu kasu skaits veikalā ir palielināts, nodrošinot pircējiem ērtu un drošu bez kontakta norēķinu iespēju, ievērojot drošas mazumtirdzniecības konceptu, atbilstoši valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Līdz ar pirmo pašapkalpošanās kasu atklāšanu, tiks izvērtēta pircēju aktivitāte un atsauksmes, lai lemtu par turpmākām investīcijām pašapkalpošanās kasu ieviešanai arī citos “CITRO” veikalos.”

Vienlaikus saglabājoties augstiem Covid-19 saslimstības rādītājiem, mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” aicina iedzīvotājus iepirkties pārdomāti un savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu vai izmantot drošu un ērtu iepirkšanos interneta veikalā www.citro.lv un veicot preču pasūtījumu pa tālruni. Pasūtījumu piegāde uz mājām vai pasūtījuma pieteikšana izņemšanai “CITRO” veikalā šobrīd tiek nodrošināta Ventspils, Rēzeknes, Talsu, Kuldīgas, Ludzas, Kārsavas un Saldus novados.