fbpx

Svinot “CITRO” 4. gadu jubileju, sveicam šī gada 8.novembra jaundzimušos

“CITRO” savā jubilejā sveic 8.novembra jau dzimušo ģimenes

Atzīmējot četru gadu pastāvēšanas jubileju, mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” turpina ikgadējo tradīciju un vēlas godināt tās ģimenes, kuras šī gada 8.novembrī sagaidījušas ģimenes pieaugumu.
Šajā datumā pirms četriem gadiem tika atvērts pirmais “CITRO” zīmola veikals un katru gadu “CITRO” zīmols sveic 8.novembra jaundzimušos un viņu ģimenes ar īpašu bezmaksas dāvanu komplektu.
“CITRO” zīmola tīklu veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, kas ģimenes vērtības ievieš arī savā ikdienas darbā, tāpēc “CITRO” kā ģimenei draudzīgs uzņēmums arī šogad vēlas dalīties svētku priekā un sveic tās Latvijas ģimenes, kurās mazuļi piedzimuši šā gada 8.novembrī.
“Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” ir ģimenei draudzīgs uzņēmums, tāpēc arī šogad, atzīmējot “CITRO” zīmola jubileju, mēs sveicam ģimenes, kas 8.novembrī, ir sagaidījušas ģimenes pieaugumu. Ģimene mums katram ir vislielākā vērtība, tas ir visa pamats un turpinājums. Tāpēc, sagaidot “CITRO” zīmola četru gadu jubileju, vēlamies sveikt ģimenes ar jauna dzīves posma sākumu, sarūpējot pašu nepieciešamāko jaundzimušā ģimenēm. Svinam svētkus kopā un aicinām atsaukties ģimenes, kurām 8.novembris arī turpmāk būs svētku diena, tāpat kā mums – “CITRO” dzimšanas diena!” aicina Imants Kelmers, “CITRO” veikalu tīkla pārstāvis.

Aicina pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam

Rūpēs par jaundzimušā ģimenes veselību un labsajūtu, veikalu tīkls “CITRO” kopā ar sadarbības partneriem, ir sagatavojis bezmaksas dāvanu komplektus jaunajām ģimenēm, ar dažādām noderīgām lietām gan jaundzimušajam mazulim, gan jaunajai māmiņai un pārējiem ģimenes locekļiem.
“CITRO” aicina pieteikties visas ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī ir sagaidīts ģimenes pieaugums.
Pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam var rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts” vai zvanot pa tālruni +371 25605580.
Pieteikumu bezmaksas “CITRO” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada beigām jeb 31.decembrim. Viens bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.