fbpx

Rēzeknē atklāj lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “CITRO” paplašināšanu, Rēzeknē atklāts lielākais “CITRO” veikals Latgales reģionā, kas atradīsies jaunuzcelta tirdzniecības centra telpās, Stacijas ielā 20a. Tirdzniecības centra kopējā platība ir vairāk kā 2434m2 un pusi no tās aizņem “CITRO” zīmola veikals, tāpēc jaunatklātais tirdzniecības centrs nodēvēts “CITRO” zīmola vārdā. Latgales reģionā lielākā “CITRO” veikala izveidē un koncepta “Svaigums ikdienai!” ieviešanā ieguldīti vairāk nekā 700 000 eiro, bet kopējās tirdzniecības centra būvniecības izmaksas ir ap 3 miljoniem eiro.

Jaunatvērtais “CITRO” veikals ir lielākais zīmola veikals Latgales reģionā, tas veidots, balstoties uz mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” konceptu “Svaigums ikdienai!”, kas paredz mūsdienīgu un modernu vidi, atbilstoši pircēju ērtībām, nodrošinot daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču izvēli, kā arī svaigu produktu un pašu ražotās produkcijas sortimentu, ietverot plašu klāstu no vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvājuma.

“Atklājot lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā, mums bija svarīgi radīt vidi, kur pircējiem tiek nodrošināta mūsdienīga un ērta iepirkšanās, kā arī plašas sortimenta izvēles iespējas, tostarp gan vietējā reģiona ražotāju produkcija, gan mūsu pašu ražotās produkcijas piedāvājums. Lai nodrošinātu iespēju uz vietas gatavot pašu ražotas maltītes un konditorejas izstrādājumus, ko ikvienam pircējam ir iespējams arī pasūtīt, esam ieguldījuši energoefektīvu iekārtu uzstādīšanā, bet pircēju ērtībai ir nodrošinātas ērtas pašapkalpošanās kases, kur ikviens pircējs pats var operatīvi veikt preču norēķinus. Papildus tam Latgales reģionā tiek nodrošināta arī iespēja attālināti pasūtīt preces www.citro.lv interneta veikalā un izvēlēties ērtāko piegādes veidu uz izvēlēto adresi Rēzeknē vai saņemt preces uz vietas veikalos Kārsavā un Ludzā. Ar jaunākā “CITRO” veikala atvēršanu Rēzeknē mēs viennozīmīgi nostiprinām zīmola līdera pozīciju Latgales reģionā,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

 Pircēju ērtībai tirdzniecības centrs veidots, lai tas būtu ērti pieejams ikvienam, pie ieejas nodrošinot ērtas uzbrauktuves pircējiem ar kustību traucējumiem, kā arī jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem.

Rūpējoties par vides ilgtspēju, pie “CITRO” tirdzniecības centra tiks atklāts arī depozīta iepakojuma nodošanas punkts ar ērtu piekļuvi no ārpuses. Papildus tam plānots, ka tuvākajā laikā tirdzniecības centra teritorijā tiks izveidotas arī elektroauto uzlādes stacijas.

Jaunatklātais “CITRO” veikals atrodas “CITRO” tirdzniecības centra telpās Stacijas ielā 20a, Rēzeknē.