fbpx

Pērc, piedalies un laimē – “Vairāk CITRO, vairāk laimes!”

Vietējo uzņēmēju veikalu tīkls “CITRO” atklāj lielo pavasara iepirkšanās loteriju “Vairāk CITRO, vairāk laimes!” ar iespēju laimēt vērtīgas balvas. Loterijā piedalīties var ikviens “CITRO” un “ELDO” zīmolu veikala pircējs, iegādājoties kādu produktu no “CITRO” zīmola pašu ražotās produkcijas sortimenta.

Šī gada kampaņas “Vairāk CITRO, vairāk laimes” vērtīgo balvu grozu veido pieci Samsung Galaxy Tab A8 plašetdatori, 29 Xiomi 20000m Ah Redmi 18W Fast Power bank jeb portatīvie uzlādējamie akumulatori, kā arī 29 Huawei FreeBuds SE 2 bezvadu austiņas. Iespēju vērtīgiem laimestiem ir daudz!
“CITRO” zīmola produktu līniju veido “CITRO” kulināru un konditoru gatavotā produkcija – svaigo un gatavo produktu piedāvājums – dažādu veidu salāti, uzkodas, deserta ēdieni un konditorejas izstrādājumi. Tāpat arī maltīšu sagataves ērtai pagatavošanai mājās vai draugu lokā, kā piemēram, cepamgaļa dažāda veida marinādē u.c.
Daļa no pašu ražotājiem produktiem tiek gatavota uz vietas lielākajos “CITRO” veikalos, tādējādi pircējiem iespējams piedāvāt tikko ceptas un vēl siltas smalkmaizītes, kā arī citus konditorejas izstrādājumus.
“CITRO” pircēji augstu novērtējuši pašu ražoto produkciju labprāt to izvēlas gan ikdienas, gan svētku maltītēm.
Pašu ražotā produktu līnija ar “CITRO” zīmolu ir kvalitātes zīme, kas tiek piešķirta pašu ražotajiem produktiem un produktiem, kas tiek piedāvāti sadarbībā ar vietējām zemnieku saimniecībām un ražotājiem.

Kā piedalīties un laimēt vērtīgas balvas?

Lielā pavasara iepirkšanās loterija “Vairāk CITRO, vairāk laimes” norisināsies no 2024.gada 1.marta līdz 10. aprīlim visās “CITRO” un “ELDO”  zīmolu tirdzniecības vietās, kā arī e-veikalā.
Lai piedalītos loterijā – ir jāiegādājas kāds produkts no “CITRO” zīmola pašu ražotās produkcijas līnijas un jāreģistrē pirkuma čeks loterijas izlozei www.citro.lv.
Ar loterijas “Vairāk CITRO, vairāk laimes” noteikumiem var iepazīties šeit: LV RU
Loterijas atļaujas Nr. 8020.