fbpx

Noskaidroti Ģimenes loterijas uzvarētāji, kuri saņems finanšu atbalstu vesela gada garumā

Noskaidroti vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīklu “CITRO” un “ELDO” Latvijas ģimeņu loterijas uzvarētāji, kuri vesela gada garumā saņems finanšu atbalstu 1200 eiro apmērā. Tas paredz, ka 15 loterijas uzvarētāji no dažādiem Latvijas novadiem ik mēnesi saņems papildu finanšu atbalstu 100 eiro apmērā sava budžeta plānošanai – maksājumu veikšanai vai kāda sapņa īstenošanai.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Izprotot šā brīža situāciju, kad pandēmijas laikā daudzām mājsaimniecībām samazinās ienākumi un pieaug neziņa par nākotnes finanšu plūsmas stabilitāti, mūsu mērķis ar šo Latvijas ģimeņu loteriju ir atbalstīt vietējos iedzīvotājus un sniegt papildu finanšu nodrošinājumu ilgtermiņā. Esmu gandarīts, ka teju divu mēnešu laikā akcijai pieteicās vairāki tūkstoši pircēju no dažādiem Latvijas novadiem un no sirds sveicu tos, kas ieguvuši iespēju saņemt papildus finanšu atbalstu turpmākā gada garumā. Esmu pārliecināts, ka tas būs īpaši noderīgs ģimeņu ikmēneša budžeta plānošanā, kas lieti noderēs dažādu izmaksu segšanai vai kāda sapņa piepildīšanai.”

Uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” lielā Latvijas ģimeņu kampaņas loterija norisinājās no 2020.gada 17.septembra līdz 11.novembrim visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās. Lai piedalītos loterijā bija jāveic pirkums 10 eiro vērtībā, iekļaujot vismaz vienu loterijas akcijas preci un reģistrējoties izlozei www.citro.lv.

Kopējais naudas balvu fonds ir 18 000 eiro, ko veido 15 naudas balvas 1200 eiro apmērā, kas tiks izmaksātas regulāros 12 mēneša maksājumos 100 eiro apmērā vesela gada garumā. Loterijas atļaujas Nr. 6410. Vairāk par lielo Latvijas ģimeņu kampaņas loteriju skatīt www.citro.lv.