fbpx

No 21.oktobra mainīts “CITRO” veikalu darba laiks, atsevišķiem veikaliem tas atšķiras

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī ir noteiktas stingras epidemioloģiskās drošības prasības ar mērķi mazināt Covid-19 inficēšanās riskus.
No 21.oktobra ir mainīti “CITRO” tirdzniecības vietu darba laiki. Turpmāk “CITRO” veikali strādās no plkst. 7:00-19:00, atsevišķi “CITRO mini” veikali turpinās darbu no plkst. 9:00-18:00, lūdzam, skatīt precīzu informāciju par veikalu darba laikiem šeit: https://citro.lv/musu-veikali/
Aicinām droši iepirkties arī “CITRO” e-veikalā https://citro.lv/e-veikals/
. Pasūtījumu piegāde uz mājām vai pasūtījuma pieteikšana izņemšanai “CITRO” veikalā šobrīd tiek nodrošināta Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem. Pasūtījumu piegādes notiks no plkst.8:00-19:00, bet pasūtījumu izņemšana klātienē Ventspils un Rēzeknes tirdzniecības vietās būs iespējama līdz plkst.19:00.
Saskaņā ar ārkārtējās situācijas laikā piemērotajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem visi “CITRO” veikali klātienē klientus apkalpos “sarkanajā režīmā” jeb nedrošajā vidē, tas nozīmē, ka klienti var neuzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bet ir jāievēro visi epidemioloģiskie drošības noteikumi.
Visās “CITRO” zīmola tirdzniecības vietās stingri tiek ievēroti valsts noteiktie drošības un piesardzības pasākumi COVID-19 vīrusa izplatības risku mazināšanai. Visos “CITRO” veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, atbilstoši pieļaujamajam pircēju skaitam attiecīgajā veikalā. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie katra veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, aicinām būt atbildīgiem un uzgaidīt – bez iepirkuma groza vai ratiem pircēji nedrīkst ieiet veikalā.
Tāpat “CITRO” atgādina, ka apmeklējot veikalu klātienē, jāievēro visi valstī noteiktie piesardzības pasākumi – obligāta ir pareiza sejas maskas lietošana, jāietur 2 metru distance, jādezinficē rokas.