fbpx

LRM pievienojas Ekonomikas ministrijas sociālās atbildības memorandam

SIA “Latvian Retail Management” (LRM) kopā ar pārstāvēto mazumtirdzniecības tīkla zīmolu “CITRO” pievienojas Ekonomikas ministrijas un tirdzniecības nozares memorandam par sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības politikas īstenošanu COVID-19 pandēmijas laikā.

Ekonomikas ministrijas un tirdzniecības nozares uzņēmumu memoranda mērķis ir vienoti īstenot praksē piemērotākos pasākumus COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai atbilstoši faktiskajai vīrusa izplatības situācijai valstī. Līdz ar pievienošanos memorandam LRM turpina īstenot visas līdz šim valstī noteiktās drošības prasības un iestājas par sociāli atbildīgas politikas īstenošanu.

Visās “CITRO”  tirdzniecības vietās stingri tiek ievēroti valstī noteiktie preventīvie drošības un piesardzības pasākumi COVID-19 vīrusa izplatības risku mazināšanai, lai veikalu darbinieki un pircēji varētu justies droši.

Tirdzniecības vietās ir veikti telpu pārplānošanas darbi un pilnveidota darba organizācija, lai nodrošinātu valstī noteiktos COVID-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus un piesardzības pasākumus. Regulāri tiek pastiprināti drošības pasākumi, atbilstoši valdībā pieņemtajām izmaiņām saskaņā ar situāciju valstī un atjaunota aktuālā informācija, informējot tirdzniecības vietu apmeklētājus par aktuālajiem piesardzības pasākumiem, lai mazinātu COVID-19 vīrusa izplatības riskus.

“CITRO” aicina veikalu apmeklētājus būt saprotošiem un stingri ievērot visas valstī noteiktās drošības prasības tirdzniecības vietās:

    • Lietot sejas un deguna aizsargmaskas;
    • Ievērot 2m distanci un veikala telpās noteikto cilvēku skaitu;
    • Dodoties iekšā veikala telpās paņemt iepirkuma grozu vai ratus un ievērot drošu distanci;
    • Gadījumā, ja telpās ir sasniegts maksimālais atļautais cilvēku skaits, lūdzam uzgaidīt ārpus telpām, ievērojot drošu 2m distanci.

Mūsu kopīgais mērķis ir veselība un drošība, stingri ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un ieteikumus COVID-19 vīrusa izplatības mazināšanai. Tikai visai sabiedrībai kopā vienoti ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, būs iespējams mazināt COVID-19 vīrusa izplatību un pēc iespējas atgriezties ierastā dzīves ritmā.