fbpx

LIELĀ ĢIMENES LOTERIJA IR KLĀT!

Šogad jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas vietējo uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīklu “CITRO” un “ELDO” organizētā “Lielā ģimenes loterija”. Tās ietvaros ikvienam veikalu tīkla “CITRO” vai “ELDO” pircējam ir iespēja laimēt papildu ikmēneša finanšu ieņēmumus vesela gada garumā, kā arī citas vērtīgas balvas un dāvanu kartes.

Šī gada kopējais balvu fonds ir vairāk nekā 25 500 eiro – to veido galvenā balva – 15 naudas laimesti 1200 eiro apmērā, kas laimētājiem tiek izmaksāti regulāros 12 mēneša maksājumos, proti, 100.00 eiro apmērā katru mēnesi vesela gada garumā. Galveno balvu izlozes kārtībā saņems 15 pircēji.
Papildus tam kampaņas periodā tiks izlozētas arī iknedēļas balvas – 80 “CITRO” tīkla dāvanu kartes 20 eiro vērtībā un 80 ikgadējās “Lielā ģimenes loterija”  sadarbības partnera “Mēness aptieka” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā, kā arī iknedēļas lielā balva 8  SAMSUNG televizori.

Lai piedalītos loterijā un balvu izlozē, ir jāveic pirkums 10 eiro vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas akcijas preci, kas veikalu plauktos tiks īpaši atzīmētas ar “Lielā ģimenes loterija”  norādēm. Pirkuma čeks jāreģistrē izlozei REĢISTRĀCIJA
Informējam, ka pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (t. sk. alus), tabakas izstrādājumi, azartspēles un loterijas, medikamenti, dāvanu kartes un enerģijas dzērieni.

“Lielā ģimenes loterija” norisināsies no 2023.gada 14.septembra līdz 8.novembrim visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā CITRO E-VEIKALS.

Loterijas atļaujas Nr. 7819.
Vairāk par “CITRO” lielo ģimeņu loteriju skatīt ŠEIT