fbpx

Jauns CITRO veikals Rīgā, Ozolciema iela 46 k-6

“CITRO” atklāj jaunāko veikalu Ziepniekkalnā, Rīgā

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla paplašināšanu Rīgā, atklāts jaunākais “CITRO” zīmola tīkla veikals Rīgā, Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 46/k6. Tas ir jau otrais “CITRO” zīmola veikals Ziepniekkalnā un kopumā septītais “CITRO” veikals Rīgā, kas atvērts pēdējo divu gada laikā. Otrs “CITRO” zīmola veikals Ziepniekkalnā atrodas Ozolciema ielā 16/k4.  

Mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” koncepts “Svaigums ikdienai!” paredz mūsdienīgu un modernu vidi, atbilstoši pircēju ērtībām, nodrošinot daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču izvēli, kā arī svaigu produktu un pašu ražotās produkcijas sortimentu, ietverot plašu klāstu no vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvājuma.

“Mēs mērķtiecīgi turpinām “CITRO” zīmola veikalu tīkla paplašināšanu galvaspilsētā, sniedzot iedzīvotājiem ērtu iepirkšanās iespēju tuvāk viņu dzīvesvietai. Veikals tuvāk mājām paredz – ātru, ērtu un daudzveidīgu iepirkšanās pieredzi, netērējot pārāk daudz laika pašam iepirkšanās procesam. Kopš esam atklājuši pirmo zīmola veikalu “CITRO Mini” Ziepniekkalnā, esam novērojuši, ka rajona iedzīvotāji atzinīgi ir novērtējuši “CITRO” veikala sortimenta un pašu ražotās produkcijas piedāvājumu un labprāt izvēlas apmeklēt “CITRO” veikalu gan ikdienas pirkumiem, gan svētku reizēm. Līdz ar to, likumsakarīga ir jauna un lielāka “CITRO” veikala atklāšana Ziepniekkalnā, sniedzot iedzīvotājiem vēl plašāku “CITRO” pieredzi,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

Jaunatvērtais “CITRO” zīmola veikals atrodas Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 46/k6. Veikala telpas ir pilnībā renovētas saskaņā ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai”, nodrošinot ērtu un pārdomātu preču pieejamību mūsdienīgā vidē. Pircēju ērtībai pie veikala ir pieejama ērta uzbrauktuve pircējiem ar kustību traucējumiem, kā arī jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem, lai veikals būtu ērti pieejams visiem iedzīvotājiem.

Rūpēs par vides ilgtspēju “CITRO” veikalā Ziepniekkalnā Ozolciema ielā 46/k6, iedzīvotājiem ir pieejams depozīta iepakojuma nodošanas punkts, kur ikviens var nodot tukšo depozīta iepakojumu un saņemt kuponu, ko varēs izmantot, norēķinoties par precēm, pirkuma veikšanas laikā.

Ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai!” Rīgā šobrīd darbojas jau septiņi veikali: jaunatvērtais “CITRO” veikals Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 46/k6 un “CITRO Mini” veikals Ozolciema ielā 16/k4, kā arī “CITRO” veikals Imantā, Kurzemes prospektā 160a, “CITRO” veikals Āgenskalnā, Mazā Nometņu iela 29, “CITRO Mini” Imantā, Slokas ielā 142a un “CITRO” veikals Purvciemā, Detlava Brantkalna ielā 15 k-1 un pirms mēneša atvērtais “CITRO Mini” veikals Ropažu ielā 9, Rīgā.