fbpx

“CITRO” sāk jaunās ražas iepirkumu no reģionu zemnieku saimniecībām

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” sāk jaunās ražas iepirkumu no vietējām zemnieku saimniecībām un novadu ražotājiem par šī gada sezonas jaunās ražas tirdzniecību. “CITRO” tīkla veikalos jau pieejama pirmā gurķu raža no Cēsu novada zemnieku saimniecības “Kliģeni”, drīzumā gaidāmi pirmie lociņi un zaļumi no Jelgavas novada zemnieku saimniecības “Cīruļi”, kā arī citiem novadu ražotājiem. Sadarbība un atbalsts vietējiem novadu ražotājiem ir “CITRO” tīkla prioritāte, lai nodrošinātu daudzveidīgu vietējo sezonas augļu un dārzeņu piedāvājumu.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: ““CITRO” zīmola spēcīgā puse ir sadarbība ar vietējiem ražotājiem un reģionu zemnieku saimniecībām, piedāvājot sortimentā daudzveidīgu vietējās izcelsmes produktu klāstu, tostarp sezonālus dārzeņus un augļus. Ar katru gadu mēs paplašinām sadarbības loku ar vietējiem ražotājiem un spējam piedāvāt arvien vairāk vietējo reģionu zemnieka izaudzēto produkciju un tā ir vērtība, ar ko atšķiramies no citiem tirgotājiem. Mēs redzam, ka arī mūsu pircēji to novērtē.”

Šī gada sezonā tiek turpinātas iepriekšējo gadu sadarbības un ir noslēgti vairāki jauni līgumi ar vietējiem ražotājiem un zemnieku saimniecībām par produktu piegādēm “CITRO” veikalu tīklam. Katru gadu tiek noslēgti arvien vairāk jauni sadarbības līgumi par aktuālo sezonas produktu tirdzniecību, līdz ar to sezonāli vietējo ražotāju sadarbības partneru skaits var mainīties.

Ņemot vērā “CITRO” pārstāvniecību reģionos, mēs varam piedāvāt salīdzinoši elastīgus nosacījumus vietējiem novadu ražotājiem un pat ļoti maziem ražotājiem, kas nespēj saražot preci visam tīklam, bet tikai attiecīgā reģiona ietvaros. Tādejādi mēs dodam iespēju vietējiem reģionu ražotājiem piedāvāt savu produkciju “CITRO” veikalu tīklā. Pēdējo gada laikā īpašu uzsvaru esam pievērsuši sadarbības paplašināšanai ar vietējiem reģionu ražotājiem, tādējādi atbalstot viņus pandēmijas laikā,” norāda I.Kelmers.

Sadarbība ar vietējiem ražotājiem un atbalsts vietējo ražotāju produkcijai ir daļa no “CITRO” zīmola koncepta “Svaigums ikdienai!”, kas ietver mērķtiecīgu sadarbību ar vietējām zemnieku saimniecībām un novadu ražotājiem.

Atbalstot vietējos novadu ražotājus, atsevišķās “CITRO” tirdzniecības vietās ir izveidoti Latvijā ražoto produktu stendi, kur īpaši izcelti vietējo novadu ražotāju produkti, tādējādi iepazīstinot pircējus ar vietējo reģionu ražotāju daudzveidību un produktu klāstu.