fbpx

Jau trešo gadu norisināsies “Lielā ģimenes loterija”

Jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas vietējo uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīklu “CITRO” un “ELDO” organizētā “Lielā ģimenes loterija”, kurā ikvienam veikalu tīkla pircējam ir iespēja laimēt papildu ikmēneša finanšu ieņēmumus vesela gada garumā un citas vērtīgas balvas.

 Šī gada kopējais balvu fonds ir ap 23 000 eiro – to veido 15 naudas laimesti 1200 eiro apmērā, kas laimētājam tiek izmaksāts regulāros 12 mēneša maksājumos 100,00 EUR apmērā vesela gada garumā. Kampaņas periodā tiks izlozētas arī iknedēļas balvas – 16 Samsung Galaxy A22 5G viedtālruņi un 80 “CITRO” tīkla dāvanu kartes 10 eiro vērtībā.

Lai piedalītos loterijā un balvu izlozē, ir jāveic pirkums 10 eiro vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas akcijas preci, kas veikalu plauktos tiks īpaši atzīmētas ar loterijas norādēm. Pirkuma čeks jāreģistrē izlozei www.citro.lv.

Informējam, ka pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (t. sk. alus), tabakas izstrādājumi, azartspēles, medikamenti, dāvanu kartes un enerģijas dzērieni.

“Lielā ģimenes loterija” norisināsies no 2022.gada 15.septembra līdz 9.novembrim visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā https://citro.lv/e-veikals/.

Loterijas atļaujas Nr. 7407.