fbpx

Investējot 100 000 eiro, atklāts rekonstruētais “CITRO” veikals Ventspilī

5. martā, pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts “CITRO” veikals Ventspilī, Talsu ielā 6, kas renovēts atbilstoši jaunajam “CITRO” zīmola konceptam – “Svaigums ikdienai!”. Investīcijas veikala rekonstrukcijā, labiekārtošanā un energoefektīvu iekārtu iegādē ir 100 000 eiro. Kopumā Latvijā šogad plānotas vērienīgas investīcijas vienota “CITRO” tīkla koncepta ieviešanā un tirdzniecības vietu modernizācijā.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Līdz ar rekonstruētā veikala atvēršanu Ventspilī esam uzsākuši atjaunoto veikalu atklāšanas sēriju. Šogad plānots modernizēt un atjaunot vairākus “CITRO” tīkla veikalus, ieviešot vienotu zīmola konceptu visā tīklā. Pircēji novērtē mūsdienīgu un ērtu iepirkšanās vidi, kā arī daudzveidīgu un plašu piedāvājumu. Tādējādi plānojam veikalu tīkla modernizāciju atbilstoši jaunākajām mazumtirdzniecības tendencēm. Atjaunotajā “CITRO” veikalā būs ne tikai jaunas, izremontētas telpas divos stāvos, bet arī tiks piedāvāts plašāks sortiments un daudzveidīgs augļu un dārzeņu klāsts, tostarp vietējo ražotāju produkcija.”

Šogad plānots koncentrēties uz vienota “CITRO” zīmola koncepta ieviešanu visā tīklā, modernizējot vairākus “CITRO” veikalus. Daudzviet jau šobrīd tiek veikti rekonstrukcijas darbi, kā arī īstenota iekārtu nomaiņa uz energoefektīviem un videi draudzīgākiem risinājumiem.