fbpx

“CITRO” zīmols paplašina tīklu un atver veikalu Jūrmalā

Vietējais Latvijas uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” paplašina tirdzniecības vietu skaitu, atverot jaunu “CITRO” zīmola veikalu Jūrmalā, Slokā Ventspils šoseja 30a. “CITRO” zīmols ar 77 tirdzniecības vietām ir viens no lielākajiem vietējās izcelsmes mazumtirgotāju veikalu tīkliem Latvijā. Šogad zīmols plāno nostiprināt savas pozīcijas, paplašinot tirdzniecības vietu skaitu un attīstot e-komercijas piedāvājumu.

Veikalu tīkla “CITRO” zīmola koncepts “Svaigums ikdienai!” ietver mūsdienīgus un inovatīvus risinājumus, piedāvājot pircējiem ērtu iepirkšanos un plašu sortimentu katru dienu. “CITRO” veikalu tīklā pieejams daudzveidīgs pārtikas un nepārtikas preču piedāvājums, kā arī plašs klāsts pašu ražoto un gatavo maltīšu produktu un konditorejas izstrādājumu.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Veikalu tīkls “CITRO” kā salīdzinoši jauns zīmols ir vērsts uz attīstību. Atskatoties uz aizvadīto gadu pandēmijas zīmē, zīmols mērķtiecīgi turpināja strādāt uz attīstību, pērn tika atvērti vairāki jauni “CITRO” veikali un izveidots arī e-veikals drošai preču iegādei attālināti. Šo attīstības vektoru turpināsim arī šogad, lai nodrošinātu iedzīvotājiem primāri nepieciešamās preces un pakalpojumus, un ikvienam būtu iespējams droši iegādāties un saņemt visu nepieciešamo tuvāk savai dzīvesvietai.”

Visās zīmola “CITRO” tirdzniecības vietās stingri tiek ievēroti valstī noteiktie preventīvie piesardzības pasākumi COVID-19 vīrusa izplatības risku mazināšanai, lai veikalu darbinieki un pircēji varētu justies droši. Aicinām veikalu apmeklētājus būt saprotošiem, sekot drošības norādījumiem tirdzniecības vietās un stingri tos ievērot.

Šobrīd ar “CITRO” zīmolu ir pārstāvētas 77 tirdzniecības vietas visā Latvijā, nodrošinot vienotu kopējā tīkla sortimenta piedāvājumu un konceptu “Svaigums ikdienai!”.