fbpx

“CITRO” veikalos aicina saņemt sarkanbaltsarkano Latvijas patriotu lentīti

Vietējais Latvijas uzņēmumu apvienības veikalu tīkls “CITRO” sveic Latvijas iedzīvotājus valsts svētku mēnesī un turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad aicina veikalu apmeklētājus līdz ar pirkumu veikšanu pie kases paņemt sarkanbaltsarkano Latvijas patriotu lentīti.

Veikalu tīkls “CITRO” ir vietējā kapitāla uzņēmums, tāpēc tam ir ļoti svarīgi būt kopā ar savas valsts iedzīvotājiem, svinot šos nozīmīgos valsts svētkus – Lāčplēša dienu un Latvijas valsts neatkarības proklamēšanas gadadienu.

“Mēs esam vietējais veikalu tīkls un savas valsts patrioti – mums šie svētki ir ļoti svarīgi, un mēs vēlamies sagādāt svētku sajūtu arī saviem draugiem – mūsu klientiem. Tāpēc, valsts patriotu mēneša ievaros, mēs dāvinām katram veikala apmeklētājam pie krūtīm piespraužamu sarkanbaltsarkanu lentīti – mūsu valsts karoga krāsās, lai svētku sajūta mūs visus vieno! Atzīmējot valsts svētkus kopā ar saviem klientiem, mēs godinām mūsu tradīcijas un saknes. Aicinām svētkus pavadīt kopā ar ģimeni, pārrunājot vēsturiskos notikumus, jo pateicoties tiem, mēs šodien varam dzīvot savā, brīvā valstī,” norāda Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

Vienlaikus “CITRO” zīmola aicina šogad valsts svētkus atzīmēt atbildīgi un droši, savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu un ievērot visus piesardzības pasākumus, lai sarūpētu visu nepieciešamo svētku mielastam. Apmeklējot tirdzniecības vietas, veikalu apmeklētājiem ir jāievēro visas valstī noteiktās piesardzības prasības – vismaz 2m fiziska distance no pārējiem veikalu apmeklētājiem, roku higiēna un obligāta sejas aizsargmaskas valkāšana.