fbpx

“CITRO” tīkls aptur preču iepirkumu no Krievijas un Baltkrievijas

Latvijas vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” aptur Krievijā un Baltkrievijā ražotu preču iepirkumu. Šāds lēmums pieņemts paužot atbalstu un solidarizējoties ar Ukrainas tautu, asi nosodot Krievijas izvērsto militāro agresiju Ukrainā.

Krievijā un Baltkrievijā ražoto produktu apjoms “CITRO” sortimentā ir salīdzinoši neliels un to izņemšana no sortimenta, būtisku ietekmi neradīs. Galvenokārt tie ir bakalejas, alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu, higiēnas un sadzīves preču kategoriju ražojumi no Krievijas un Baltkrievijas, kuriem “CITRO” veikalu sortimentā ir iespējamas izvēlēties arī alternatīvas produktu izvēles, tostarp, vietējo Latvijas ražotāju produkcija. Līdz ar to sortimenta piedāvājums būtiski nemainīsies un pircējiem būs plašas izvēles iespējas iegādāties līdzvērtīgus produktus.

Rūpējoties par vides ilgtspēju un ar mērķi nepalielināt pārtikas atkritumu apjomu, “CITRO” veikalos tiks iztirgoti tur jau esošie Krievijas un Baltkrievijas ražojumi, bet netiks veikti jauni preču iepirkumi.