fbpx

“CITRO” un “ELDO” sniegs iespēju ģimenēm iegūt finanšu atbalstu vesela gada garumā

Vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīkli “CITRO” un “ELDO” atklāj Latvijas ģimeņu loteriju, kurā ikvienam ir iespēja laimēt papildu finanšu atbalstu ģimenes budžetam vesela gada garumā. Kopējais balvu fonds ir 18 000 eiro, ko veido 15 naudas laimesti 1200 eiro apmērā. Tādējādi 15 Latvijas ģimenēm būs iespēja iegūt papildu finanšu atbalstu ikmēneša budžeta plānošanai – maksājumu veikšanai vai kāda sapņa īstenošanai.
Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietas lielākoties ir pārstāvētas reģionos. Reģionu notikumi un vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīve ir daļa no mūsu zīmolu ikdienas, jo sarunās ar iedzīvotājiem tiek veidotas personiskas attiecības. Ieklausoties mūsu veikalu pircējos, sapratām, ka tieši regulārs papildu finanšu atbalsts būtu īpaši noderīgs ģimenēm ikmēneša budžeta plānošanā un dažādu izmaksu segšanā, piemēram bērnu izglītībai un studiju maksai, komunālajiem maksājumiem vai medikamentu iegādei vecāka gada gājuma iedzīvotājiem. Mēs ceram, ka lielās ģimenes loterijas laimests mazinās ikdienas finanšu slogu, vienlaikus pavērs kādu jaunu iespēju un, iespējams, pat piepildīs mūsu novadnieku sapņus!”
Uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” lielā Latvijas ģimeņu kampaņas loterija norisināsies no 2020.gada 17.septembra līdz 11.novembrim visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās.
Lai piedalītos loterijā, ir jāveic pirkums 10 EUR vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas akcijas preci, kas veikalu plauktos tiks īpaši atzīmētas ar loterijas norādēm. Pirkuma čeks jāreģistrē izlozei www.citro.lv/loterija.
Kopējais naudas balvu fonds ir 18 000 EUR, ko veido 15 naudas balvas 1200 EUR apmērā, kas tiek izmaksāts regulāros 12 mēneša maksājumos 100,00 EUR apmērā vesela gada garumā. Izloze notiks 12.novembrī.
Vairāk par lielo Latvijas ģimeņu kampaņas loteriju skatīt www.citro.lv/loterija.

Loterijas atļaujas Nr. 6410.