fbpx

“CITRO” tīkls paplašinās un atklāj jaunāko veikalu Rīgā

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla paplašināšanu galvaspilsētā, atklāts jaunākais “CITRO” zīmola tīkla veikals Rīgā, Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 16/k4. Jaunatvērtais “CITRO” veikals ir jau ceturtais zīmola veikals Rīgā ar konceptu – “Svaigums ikdienai!”. Šogad Rīgā atklāti divi jauni “CITRO” zīmola veikali – Āgenskalnā un jaunatklātais veikals Ziepniekkalnā, bet uz vasaras sezonu plānots jau nākamais veikals Teikā, kur kopējās investīcijas mērojamas aptuveni 1 miljona eiro apmērā. Turpinot attīstību un “CITRO” zīmola pozīciju nostiprināšanu Rīgā, līdz gada beigām plānots atvērt vēl vairākus jaunus “CITRO” zīmola veikalus.

Mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” koncepts “Svaigums ikdienai!” paredz mūsdienīgu un modernu vidi, atbilstoši pircēju ērtībām, nodrošinot daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču izvēli, kā arī svaigu produktu un pašu ražotās produkcijas sortimentu, ietverot plašu klāstu no vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvājuma.

 

“Pavasaris nāk ar svaigumu pilsētā, aktīvi turpinām “CITRO” tīkla paplašināšanu galvaspilsētā, atverot vairākus jaunus “CITRO” zīmola koncepta veikalus “Svaigums ikdienai”. Atklājot jaunāko “CITRO” veikalu Rīgā, vēlamies piedāvāt pircējiem ērtu un mūsdienīgu iepirkšanās vidi tuvāk to dzīvesvietai ar daudzveidīgu sortimenta piedāvājumu, tostarp plašu klāstu vietējo uzņēmumu produkciju no dažādiem Latvijas reģioniem. Pircēju ērtībai piedāvājam arī plašu klāstu pašu gatavotās produkcijas un svaigus konditorejas izstrādājumus ikdienas maltītēm un svētku reizēm. Es ticu, ka “CITRO” zīmols kļūs par iecienītu iepirkšanās vietu rīdziniekiem, tāpat kā to novērtē mūsu pircēji Latvijas reģionos,” atklāj Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

 

Jaunatvērtais “CITRO” zīmola veikals atrodas Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 16/k4. Veikala telpas ir pilnībā renovētas saskaņā ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai”, nodrošinot ērtu un pārdomātu preču pieejamību mūsdienīgā vidē. Pircēju ērtībai pie veikala ir pieejama ērta uzbrauktuve pircējiem ar kustību traucējumiem, kā arī jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Tāpat pie veikala ir izveidota velosipēdu novietne un sakārtota apkārtējā vide, lai veikals būtu ērti pieejams visiem iedzīvotājiem.

 

Ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai!” Rīgā šobrīd darbojas jau četri veikali: jaunatvērtais “CITRO MINI” veikals Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 16/k4, “CITRO” veikals Āgenskalnā, Mazā Nometņu iela 29,  “CITRO MINI” Imantā, Slokas ielā 142a un “CITRO” veikals Purvciemā, Detlava Brantkalna ielā 15 k-1.