fbpx

“CITRO” tīklam pievienojies vēl 51 zīmola veikals

Vietējo uzņēmumu apvienības SIA “Latvian Retail Management” veikalu tīklam “CITRO” pievienojas vēl 51 SIA “Gabriēla” veikals, kurus turpmāk rotās jaunais zīmols “CITRO”. Līdz ar “Gabriēla” veikalu tīkla pievienošanos “CITRO” veikalu saimei – par 80% būs veikta apvienībā esošo veikalu zīmola maiņa uz jauno nosaukumu “CITRO”. Jaunā zīmola “CITRO” vērtības ir mūsdienīgi un inovatīvi risinājumi, pieejams un vienots veikalu tīkls, kā arī daudzveidīgs sortimenta piedāvājums ik dienas.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Pakāpeniski pāreja uz jauno “CITRO” zīmolu šobrīd aktīvi notiek Kurzemes reģionā, pirmie veikali jau atklāti Ventspilī un jūras piekrastē, šonedēļ tiks atklāti “CITRO” veikali Talsos. Tādējādi faktiski par 80% jau būs veikta veikalu zīmola maiņa uz jauno zīmolu “CITRO”. Plānots, ka zīmola maiņas procesu līdz gada beigām noslēgsim ar “CITRO” veikalu atklāšanu Latgales reģionā, kas plānota decembra pirmajā pusē, tādējādi svētkus jau sagaidīsim visi kopā ar vienotu zīmolu “CITRO”.”

Piektdien, 22.novembrī, Talsos tika atklāti veikalu tīkla “CITRO” zīmola veikali. Visas dienas garumā “CITRO” tirdzniecības vietās valdīja svētku sajūtas un tika sarūpēti īpaši svētku pārsteigumi gan lieliem, gan maziem veikalu apmeklētājiem.

“CITRO” veikalu adreses Talsos:

  • Raiņa iela 26
  • Dundagas iela 21
  • Andreja Pumpura iela 1A
  • Celtnieku iela 2
  • Kārļa Mīlenbaha iela 4