fbpx

“CITRO” tīklā var ziedot savu depozītu labdarībai

No šī gada 8. decembra “CITRO” un “ELDO” veikalu tīklu automatizētajos dzērienu depozīta iepakojuma nodošanas punktos jeb taromātos ir iespējams ziedot labdarībai savu depozīta maksu par nodotajiem iepakojumiem.

Ziedojumu iespējams novirzīt trīs dažādām labdarības iniciatīvām – Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā, trūcīgiem senioriem vai dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

Veikt depozīta maksas ziedojumu taromātā ir ļoti vienkārši – ikviens var nodod depozīta iepakojumus sev tuvākajā taromātā un sekojot līdzi taromāta ekrānā redzamajai instrukcijai – pēc tukšo dzērienu iepakojumu nodošanas taromātā ir jāizvēlas iespēja “ZIEDOT” nevis “IZŅEMT”. Tādējādi depozīta maksu var ziedot kādai no piedāvātajām labdarības iniciatīvām.

Vienā iepakojumu nodošanas reizē iespējams ziedot tikai vienam labdarības virzienam. Ja tomēr vēlaties ziedot arī citam labdarības virzienam, tad iepakojumi jānodod vairākos piegājienos, katru reizi izvēloties citu labdarības iniciatīvu. Ja vēlaties ziedot tikai daļu no depozīta maksas, arī tad iepakojumi jānodod vairākos piegājienos – vienu daļu ziedojot, bet par otru daļu saņemot depozīta kuponu pirkumiem.

Mazumtirdzniecības veikalu tīklos “CITRO” un “ELDO” ir izvietoti vairāk kā 75 depozīta nodošanas punkti, kas ērti pieejami iedzīvotājiem Latvijas reģionos un pilsētās. Dzērienu depozīta iepakojumu ir iespējams nodot gan automatizētos depozīta nodošanas punktos jeb taromātos un kioskos, gan manuāli uz vietas “CITRO” tirdzniecības vietās.

Neskaidrību gadījumā, aicinām sekot līdzi norādēm pie depozīta sistēmas nodošanas punktiem “CITRO” tirdzniecības vietās vai vērsties pie pārdevēja.

Ar “CITRO” depozīta punktiem var iepazīties sadaļā “Veikali”