fbpx

“CITRO” tīklā piedāvātās “Kinder Surprise” šokolādes olas ir drošas

Mazumtirdzniecības veikalu tīklā “CITRO” piedāvātās “Kinder Surprise” šokolādes olas ar rotaļlietu ir drošas lietošanai uzturā.

Sazinoties ar oficiālo “Ferrero” šokolādes produktu izplatītāju Latvijā, kas nodrošina “Kinder Surprise” šokolādes izstrādājumu piegādi “CITRO” mazumtirdzniecības tīklam, ir saņemts apstiprinājums, ka “CITRO” zīmolam piegādātā “Kinder Surprise” produkcija atbilst visām kvalitātes prasībām un ir pilnībā droša lietošanai uzturā.

Pircēju iecienītās “Kinder Surprise” zīmola šokolādes olas, kas tiek piedāvātas “CITRO” tīklā ir ražotas Polijā. Iepriekš izplatītais “Kinder Surprise” šokolādes produktu atsaukums attiecas tikai uz Beļģijas “Ferrero” rūpnīcā ražoto “Kinder Surprise” produkciju, konkrētām ražošanas partijām noteiktā laika periodā. Produktu atsaukums neattiecas uz tiem šokolādes produktiem, kas ražoti citās valstīs, līdz ar to tie ir droši lietošanai uzturā.

“CITRO” zīmols aicina droši iepirkties visās “CITRO” tirdzniecības vietās un e-veikalā, sarūpējot Lieldienu svētku galdam visu nepieciešamo.

Priecīgus svētkus!