fbpx

CITRO sniedz iespēju palielināt ikmēneša ieņēmumus vesela gada garumā

Vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīkli “CITRO” un “ELDO” jau otro gadu pēc kārtas organizē Latvijas ģimeņu kampaņu, kurā ikvienam ir iespēja laimēt papildu ikmēneša finanšu ieņēmumus vesela gada garumā. Šī gada kopējais balvu fonds ir 22 000 eiro – to veido 15 naudas laimesti 1200 eiro apmērā, kas regulārā ikmēneša maksājumā tiks izmaksāti vesela gada garumā, kā arī iknedēļas laimesti Apple Iphone SE viedtālruņi.
“Jau otro gadu aicinām mūsu pircējus piedalīties ģimenes loterijā, kur ikvienam ir iespēja iegūt ikmēneša finanšu papildinājumu savam ģimenes budžetam vesela gada garumā. Pērn kampaņa guva lielu atsaucību un bija patiess gandarījums, ka varējām atbalstīt ģimenes, lai īstenotu sen lolotas ieceres un piepildītu sapņus. Pērn starp uzvarētājiem bija gan jaunās ģimenes, gan daudzbērnu ģimenes, kā arī seniori, kas dzīvo vieni paši. Papildus finanšu ieņēmumi noderēja gan ikmēneša maksājumu segšanai, gan lielāku pirkumu veikšanai, piem., datora iegādei mājmācībām u.tml. Mēs redzam, ka regulāri papildus finanšu ieņēmumi, ir īpaši noderīgi ģimenēm ikmēneša budžeta plānošanā un dažādu izmaksu segšanai. Līdz ar to esmu pārliecināts, ka radot iespējas, mēs visi kopā varam sasniegt daudz vairāk un piepildīt sapņus mūsu novadniekiem un viņu ģimenēm,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” un “ELDO” zīmolu veikalu apvienības “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.
Uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” lielā Latvijas ģimeņu kampaņas loterija norisināsies no 2021.gada 16.septembra līdz 10.novembrim visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalā www.citro.lv. Lai piedalītos loterijā, ir jāveic pirkums 10 EUR vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas akcijas preci, kas veikalu plauktos tiks īpaši atzīmētas ar loterijas norādēm. Pirkuma čeks jāreģistrē izlozei www.citro.lv.
Kopējais naudas balvu fonds ir 22 000 EUR, ko veido 15 naudas balvas 1200 EUR apmērā, kas tiek izmaksāts regulāros 12 mēneša maksājumos 100,00 EUR apmērā vesela gada garumā. Kampaņas periodā tiks izlozētas arī astoņas iknedēļas balvas – Apple Iphone SE viedtālruņi. Kampaņas naudas laimestu izloze notiks 11.novembrī. Loterijas atļaujas Nr. 6929.