fbpx

“CITRO” savā jubilejā sveic šā gada 8.novembrī dzimušos mazuļus

Turpinot pērn uzsākto tradīciju, mazumtirdzniecības tīkls “CITRO” arī šogad, atzīmējot zīmola izveides otro gadadienu, sveic Latvijas jaunās ģimenes, kurās mazulis sagaidīts šā gada 8.novembrī – tajā pašā datumā, kad pirms diviem gadiem tika atvērts pirmais “CITRO” veikals Latvijā.

“CITRO” zīmola tīklu veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, līdz ar to ģimenes vērtības un rūpes vienam par otru tiek iedzīvinātas “CITRO” komandas ikdienas darbā. “CITRO” kā ģimenei draudzīgs uzņēmums arī šogad vēlas dalīties savā svētku priekā un sveikt šā gada 8.novembra jaundzimušos šūpuļa svētkos.

“Turpinot tradīciju, arī šogad “CITRO” savos svētkos vēlas godināt šī gada 8.novembra jaundzimušos, kas dzimuši datumā, kad tika atvērts pirmais “CITRO” veikals Latvijā. Regulāras tradīcijas spēcina ģimenes vērtības, kas tiek glabātas un nodotas no paaudzes paaudzē. Arī “CITRO” zīmols, ko veido vairāki ģimenes uzņēmumi, augstu novērtē ģimenes vērtības un rada tradīcijas, ko īstenot gadu no gada. Pērn, zīmola dibināšanas gadadienā, sveicām arī citus 8.novembra jubilārus, kas dzimuši šajā dienā, tādējādi izrādot rūpes un sniedzot atbalstu ģimenēm ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Arī “CITRO” ģimenē aizvadītais gads ir bijis auglīgs – ir atvērti vairāki jauni veikali un esam spēruši pirmos soļus e-komercijas virzienā, izveidojot “CITRO” e-veikalu internetā. Tas ir jauns posms zīmola attīstībā, kas prasa daudz rūpes, uzmanību un jaunas zināšanas. Sagaidot “CITRO” zīmola šī gada jubileju, vēlamies sveikt Latvijas jaunās ģimenes, kurās šī gada 8.novembrī, ir sācies jauns un skaists dzīves posms – piedzimis mazulis. Esmu pārliecināts, ka atbalsts un rūpes vienam par otru, ļaus mums visiem kopā radīt vairāk skaistu mirkļu un stiprinās ģimenes vērtību saglabāšanu, kā arī jaunu tradīciju veidošanos,” uzsver Imants Kelmers, “CITRO” veikalu tīkla pārstāvis.

Aicina pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam

Rūpēs par jauno ģimeņu veselību un labsajūtu, veikalu tīkls “CITRO” kopā ar svētku jubilejas akcijas lieldraugu – “Mēness aptieka” un bērnu higiēnas preču zīmolu “Happy” ir sagatavojis bezmaksas dāvanu komplektus šī gada 8.novembra jaundzimušo ģimenēm, ar dažādām noderīgām lietām gan jaundzimušā mazuļa aprūpei, gan jaunajai māmiņai un pārējiem ģimenes locekļiem.

“CITRO” aicina pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts”.

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni +371 25605580.

Pieteikumu bezmaksas “CITRO” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada beigām jeb 31.decembrim. Viens bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.