fbpx

Atzīmējot “CITRO” trīs gadu jubileju, sveic šā gada 8.novembra jaundzimušos

Atzīmējot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “CITRO” trīs gadu jubileju un turpinot tradīciju, “CITRO” zīmols sveic Latvijas jaunās ģimenes, kurās mazulis sagaidīts šā gada 8.novembrī – tajā pašā datumā, kad pirms trim gadiem tika atvērts pirmais “CITRO” veikals Latvijā.

Rūpēs par ģimeņu veselību un labsajūtu, “CITRO” zīmols kopā ar sadarbības partneriem ir sagatavojis bezmaksas ģimenes dāvanu komplektus ar dažādām noderīgām lietām gan jaundzimušā mazuļa aprūpei, gan jaunās māmiņas un pārējo ģimenes locekļu labsajūtai.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” ir ģimenei draudzīgs zīmols – to veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, kas savas ģimenes vērtības un tradīcijas ievieš arī ikdienas darbā. “CITRO” zīmola pārliecība ir -, ka ģimenes vērtības un ilgtspējīgas tradīcijas palīdz radīt kopīgas ģimenes atmiņas un veido katras ģimenes īpašo stāstu, ko nodot no paaudzes paaudzē.

“Mēs, “CITRO”, esam pārliecināti, ka ģimene ir vērtība un tajā mīt liels spēks, kas sniedz atbalstu ikdienas solim un iedrošina sasniegt arvien augstākus mērķus. Šo trīs gadu laikā mums kopā ir izdevies augt un attīstīt “CITRO” zīmolu, lai ikviena ģimene mūsu veikalos var rast visu nepieciešamo gan ikdienai, gan svētkiem. Sagaidot “CITRO” zīmola jubileju, mēs vēlamies dalīties priekā un sveicam arī citus 8.novembra jubilārus, kas dzimuši šajā datumā, tādējādi izrādot rūpes un sniedzot atbalstu ģimenēm ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Esmu pārliecināts, ka atbalsts un rūpes vienam par otru, ļaus mums visiem kopā radīt vairāk skaistu mirkļu un stiprinās ģimenes vērtību saglabāšanu,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis.

Aicina pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam

“CITRO” aicina pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam visas Latvijas ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī ir sagaidīts ģimenes pieaugums.
Pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam var rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts”.
Pieteikumu “CITRO” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada 31.decembrim. Viens šā gada 8.novembra jaundzimušais bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.
Vairāk informācijas zvanot pa tālruni +371 27665787.