fbpx

“CITRO” savā jubilejā sveic Latvijas jaunās ģimenes

Šā gada 8.novembrī mazumtirdzniecības tīkls “CITRO”, atzīmējot viena gada jubileju, vēlas godināt Latvijas jaunās ģimenes, kurās jaundzimušie mazuļi arī svin savus šūpuļa svētkus šajā pašā datumā. “CITRO” zīmola tīklu veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, ieviešot ģimenes vērtības arī savā ikdienas darbā, tāpēc “CITRO” kā ģimenei draudzīgs uzņēmums sava pirmā gada jubilejā, aicina atsaukties tās Latvijas jaunās ģimenes, kurās mazuļi piedzimuši šā gada 8.novembrī.

“Līdzīgi kā mazulis, kas tikko ienācis ģimenē, arī jauna zīmola izveide un ieviešana prasa daudz uzmanības, rūpes un pacietību. Tāpat kā mazulis dzimst ģimenes mīlestībā arī “CITRO” zīmolu veido vairāki ģimenes uzņēmumi, kur augstu tiek vērtētas tādas vērtības kā cieņa, uzticība un rūpes vienam par otru. Es ticu, ka ģimene ir vērtība un tajā mīt liels spēks, kas sniedz gan atbalstu ikdienai, gan iedrošina un iedvesmo sasniegt arvien jaunas virsotnes. Arī mēs šī pirmā gada laikā apguvām daudz jaunu zināšanu un prasmju, spērām soli pa solim attīstībā, lai gada laikā augtu kā vienots veselums un stingri stāvētu uz abām kājām. Mums tas ir izdevies! Tāpēc, sagaidot “CITRO” zīmola pirmā gada jubileju, vēlamies sveikt Latvijas jaunās ģimenes ar jauna dzīves posma sākumu, sarūpējot pašu nepieciešamāko ģimenēm, kurās šogad dzimušie mazuļi arī svin savus šūpuļa svētkus šajā pašā datumā – 8.novembrī,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” veikalu tīkla pārstāvis.

Aicina pieteikties jaunās ģimenes
Rūpēs par jauno ģimeņu veselību un labsajūtu, veikalu tīkls “CITRO” kopā ar svētku jubilejas akcijas lieldraugu – “Mēness aptieka” ir sagatavojis bezmaksas dāvanu komplektus jaunajām ģimenēm, ar dažādām noderīgām lietām gan jaundzimušajam mazulim, gan jaunajai māmiņai un pārējiem ģimenes locekļiem.

“CITRO” aicina pieteikties visas jaunās ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī ir sagaidīts ģimenes pieaugums. Pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam var rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts” vai zvanot pa tālruni +371 25605580.

Pieteikumu bezmaksas “CITRO” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada beigām jeb 31.decembrim. Viens bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.