fbpx

“CITRO” saņem Valsts vides dienesta atzinību

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” saņēmis Valsts vides dienesta atzinību par aktīvu un operatīvu iesaisti Latvijas depozīta sistēmas ieviešanas veicināšanā. Ikgadējā Valsts vides dienesta “Zaļās izcilības” balvas pasniegšanas ceremonijā tika apbalvoti uzņēmēji, kuriem rūp vides ilgtspēja un godināti Latvijas depozīta sistēmas dalībnieki, atzinīgi novērtējot to ieguldījumu un lomu Latvijas depozīta sistēmas ieviešanā.

“CITRO” kā vietējam zīmolam rūp vides ilgtspēja un attīstība, līdz ar to mums bija svarīgi aktīvi līdzdarboties depozīta sistēmas ieviešanas procesā. “CITRO” tīkls bija viens no pirmajiem zīmoliem, kas pievienojās depozīta sistēmai un aicināja to darīt arī pārējos tirgotājus. Depozīta sistēmas ieviešana ir būtisks solis vides ilgtspējas veicināšanai un piesārņojuma mazināšanai nākotnē. Rūpes par vidi ir visas sabiedrības atbildība, lai mēs un mūsu bērni varētu dzīvot tīrākā un drošākā vidē. Esmu pārlecināts, ka kopīgiem spēkiem mēs varēsim mainīt ikdienas ieradumus un samazināt vides piesārņojuma apjomu, lai nākamajām paaudzēm saglabātu zaļāku un tīrāku apkārtējo vidi – mūsu Latviju,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” tīkla pārstāvis, “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

Depozīta sistēma Latvijā ieviesta no šā gada 1.februāra. “CITRO” veikalu tīklā visā Latvijā darbojas ap 75 depozīta sistēmas nodošanas punktiem, kur ikvienam iedzīvotajam ir ērta iespēja nodot iegādāto depozīta dzērienu iepakojumu, saņemot par to atpakaļ iemaksāto depozīta maksu, tādējādi rūpējoties par apkārtējo vidi un samazinot vides piesārņojumu. Dzērienu depozīta iepakojumu “CITRO” tīkla ir iespējams nodot gan automatizētos depozīta nodošanas punktos jeb taromātos, gan manuāli uz vietas tirdzniecības vietās.

Ar “CITRO” depozīta punktiem var iepazīties sadaļā “Veikali”