fbpx

“CITRO” pašu ražotā produkcijai ikdienai un svētkiem

Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” ikdienai un svētku reizēm piedāvā plašu klāstu “CITRO” zīmola pašu ražoto produktu līniju. Pašu ražoto produktu līniju veido daudzveidīgs svaigo un gatavo produktu sortiments, kā arī konditorejas izstrādājumi.  “CITRO” zīmola produktu līnija ietver gan pašu ražoto produkciju, gan produktu līniju, kas tapusi sadarbībā ar vietējām zemnieku saimniecībām un novadu ražotājiem.

  “CITRO” privātās preču zīmes pašu ražotās produkcijas līnijā ir vairāk nekā 100 produktu, ko ar mīlestību gatavojuši “CITRO” garšu eksperti.

“CITRO” zīmola pašu ražoto produktu līniju veido “CITRO” kulināru un konditoru gatavotā produkcija – gatavās maltītes un maltīšu sagataves pagatavošanai mājās, piemēram, cepamgaļa dažāda veida marinādē u.c.

 Ērtai maltītei mājās vai dodoties ceļā, kā arī svētku reizēm, tiek piedāvāti dažādu veidu salāti, gatavās maltītes, dažādas uzkodas, deserta ēdieni un pašu cepti konditorejas izstrādājumi.

Daļa no “CITRO” pašu ražotājiem produktiem tiek gatavota uz vietas lielākajās “CITRO” tirdzniecības vietās, tādējādi pircējiem ir iespēja iegādāties tikko ceptas un vēl siltas smalkmaizītes, kā arī citus konditorejas izstrādājumus.

Papildus tam “CITRO” partnerībā ar vietējām zemnieku saimniecībām piedāvā ar “CITRO” zīmolu fasētus dārzeņus un svaigos zaļumus.