fbpx

“CITRO” gandarīti un lepojas par pirmā gada laikā sasniegto

8.novembrī vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības tīkls “CITRO” atzīmē viena gada jubileju, kopš tika atklāts pirmais veikals ar jauno zīmolu “CITRO” – Svaigums ikdienai!

Pirmā “CITRO” zīmola pastāvēšanas gada laikā ir izdevies īstenot uzņēmumu apvienības izveidošanas pamatprincipu “Uzdrīkstēties mainīties!”, kas šogad pilnībā īstenots gan ieviešot vienota “CITRO” zīmola konceptu visā tīklā, gan kāpinot izaugsmes rādītājus un piesaistot jaunus partnerus un domubiedrus.

Neskatoties uz iepriekš neparedzētiem izaicinājumiem, ko ieviesa 2020.gads un Covid-19 vīrusa pandēmijas straujā izplatība, daļēji pat apturot ierasto ikdienas ritmu, “CITRO” zīmols veiksmīgi īstenojis iecerētos attīstības plānus un lepojas ar pirmajā darbības gada laikā paveikto.

Līdz ar vienota “CITRO” zīmola ieviešanu visā tīklā, tika veikta vairāku veikalu modernizācija un rekonstrukcija, atbilstoši jaunākajām mazumtirdzniecības tendencēm. Piesaistot uzņēmumu apvienībai jaunu domubiedru un partneri, šogad izdevies arī paplašināt “CITRO” veikalu tīklu, atverot jaunas tirdzniecības vietas. Esam lepni, ka pirmajā darbības gadā, mums ir izdevies augt pašiem un paplašināt savu domubiedru un partneru loku, sniedzot vairāk “CITRO” svaiguma ikdienai!

Pandēmijas laikā, līdzīgi kā visās nozarēs, arī “CITRO” tīklam bija jāpielāgojas jaunam, iepriekš nepiedzīvotam ikdienas ritmam un ierobežojumiem, taču “CITRO” bija pietiekami elastīgs, lai spētu ātri un operatīvi reaģēt un nodrošināt pircējiem iespēju pasūtīt preces attālināti – gan pa tālruni, gan veicot pirkumus tiešsaistē – “CITRO” e-veikalā www.citro.lv. Esam lepni, ka spējām būt pirmie, kas reģiona iedzīvotājiem radīja iespēju iegādāties svaigus produktus ikdienai attālināti ar piegādi uz vēlamo adresi, iedzīvotāji to atzinīgi novērtē un izmanto joprojām.

“CITRO” zīmola koncepts ietver mērķtiecīgu sadarbības veicināšanu ar vietējiem novadu ražotājiem, kas izrādījās īpaši aktuāla pandēmijas laikā. Šogad “CITRO” noslēdzis vairākus jaunus sadarbības līgumus ar vietējiem ražotājiem un zemnieku saimniecībām, tādējādi apliecinot savstarpēju solidaritāti un kopā pārvarot pašreizējās grūtības. Mēs lepojamies ar, iespējams, plašāko vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību produktu sortimenta piedāvājumu nozarē – dodot priekšroku vietējo ražotāju produktiem, mēs visi kopā sniedzam atbalstu viņu uzņēmējdarbībai un ģimenēm.

Pateicoties mūsu pircēju atbalstam, gada laikā “CITRO” veikali reģionos ir kļuvuši par novadu iedzīvotāju iemīļotu veikalu, kur pircēji iegriežas, lai iegādātos produktus gan ikdienas vajadzībām, gan svētku reizēm. Novērtējot pircēju vajadzības, esam izveidojuši plašu pašu ražotās produkcijas klāstu, sākot ar “CITRO” privātās preču zīmes fasētiem vietējo zemnieku saimniecībās audzētiem produktiem, līdz pēc īpašām receptēm gatavotiem produktiem ikdienai un svētku galdam. Mēs lepojamies, ka, piedāvājot plašu sortimentu pašu ražotās un “CITRO” privātās preču zīmes produkciju, varam būt kopā ar novadu iedzīvotājiem gan ikdienā, gan svētku reizēs.

“CITRO” pirmā gada pastāvēšanas attīstības pamatā ir vienota un spēcīga darbinieku komanda, kas kā vienas ģimenes locekļi šo pirmo gadu kopā pavadījuši atbalstot un iedrošinot vienam otru jaunām iespējām un kopīgiem sasniegumiem. Mēs lepojamies, ka “CITRO” zīmolu veido ģimenes uzņēmumi ar tradīcijām un vērtībām, ko īstenojam savā ikdienas darbā – “CITRO” komanda ir kā vienota saime, kur katram darbiniekam, gluži tāpat kā ģimenes loceklim, ir nozīmīga loma.

Pirmais “CITRO” izveidošanas gads ir bijis liels pārmaiņu gads, taču no pārmaiņām, kas vērstas uz uzņēmumu attīstību, nav jābaidās. Tas liecina par to, ka zīmolam ir pietiekami stabilas pozīcijas un tas ir vērsts uz izaugsmes veicināšanu. Lai sasniegtu vairāk ir jāmainās, jo tā ir attīstība un attīstība ir vērsta uz izaugsmi, kā arī dod pārliecību par to, ka “CITRO” zīmols būs arī rīt un parīt. Mēs lepojamies, ka pirms vairāk nekā gada uzdrīkstējāmies mainīties, kas ļāva izveidot pircēju iemīļotu un spēcīgu zīmolu “CITRO”, lai tiektos uz jauniem mērķiem un sasniegtu arvien augstākas virsotnes.