fbpx

“CITRO” dubulto sadarbības apjomu ar reģionu zemnieku saimniecībām un sāk rudens ražas iepirkumu

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” pēdējo gadu laikā ir būtiski kāpinājis sadarbības apjomus ar vietējām reģionu zemnieku saimniecībām un divkāršojis sadarbības partneru skaitu reģionos. Šī gada pirmajā pusgadā ir dubultojies iepirkuma apjoms, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn. Galvenokārt no zemnieku saimniecībām reģionos “CITRO” iepērk svaigus vietēji audzētus sezonas augļus, ogas un dārzeņus.

 Sadarbība un atbalsts vietējiem novadu ražotājiem ir “CITRO” tīkla prioritāte, lai nodrošinātu daudzveidīgu vietējo sezonas augļu un dārzeņu piedāvājumu visa gada garumā. “Ar katru gadu mēs paplašinām sadarbības loku ar vietējiem ražotājiem un spējam piedāvāt arvien vairāk vietējo reģionu zemnieka izaudzēto produkciju un tā ir vērtība, ar ko atšķiramies no citiem tirgotājiem. Latvijas reģionos ir ļoti daudz uzņēmīgu cilvēku, kas pašu rokām spēj izaudzēt augstākās kvalitātes produktus un konkurē ar lieliem importa zīmoliem. Arī mūsu pircēji augstu novērtē vietējās izcelsmes produktu kvalitāti un visbiežāk dot tiem priekšroku,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” tīkla pārstāvis.

Uzsākot rudens ražas iepirkumu, tiek turpinātas iepriekšējo gadu sadarbības un ir noslēgti arī vairāki jauni līgumi ar vietējiem ražotājiem un zemnieku saimniecībām par produktu piegādēm “CITRO” veikalu tīklam. “Lielākā daļa mūsu sadarbības partneri – zemnieku saimniecības reģionos ir mūsu ilggadīgi partneri, ar ko kopā esam auguši un attīstījušies. Mūsu sadarbības ietvaros, liela daļa zemnieku saimniecību ir paplašinājuši savu piedāvājumu, attīstot jaunus virzienus, lai nodrošinātu produkcijas piedāvājumu visa gada garumā, ne tikai sezonāli, bet visa gada garumā. Tāpat vietējo zemnieku audzēti dārzeņi un gaļa tiek izmantota arī “CITRO” pašu gatavotās produkcijas ražošanā, ko iecienījuši mūsu pircēji,” skaidro Imants Kelmers.

Jau šobrīd “CITRO” veikalu tīklā visā Latvijā pieejami izdevīgi piedāvājumi Latvijā audzētiem vietējiem augļiem un dārzeņiem. Vairāk vietējo ražotāju un citu aktuālo akciju piedāvājumu skatīt šeit.

Sadarbība ar vietējiem ražotājiem un atbalsts vietējo ražotāju produkcijai ir daļa no “CITRO” zīmola koncepta “Svaigums ikdienai!”, kas ietver mērķtiecīgu sadarbību ar vietējām zemnieku saimniecībām un novadu ražotājiem.

Atbalstot vietējos novadu ražotājus, atsevišķās “CITRO” tirdzniecības vietās ir izveidoti Latvijā ražoto produktu stendi, kur īpaši izcelti vietējo novadu ražotāju produkti, tādējādi iepazīstinot pircējus ar vietējo reģionu ražotāju daudzveidību un produktu klāstu.