fbpx

CITRO atklāj loteriju “Vairāk CITRO, vairāk laimes!”

Šogad veikalu tīklā “CITRO” norisināsies vasaras loterijas kampaņa “Vairāk CITRO, vairāk laimes!” ar iespēju laimēt vērtīgas balvas. Loterijā piedalīties var ikviens veikala pircējs, iegādājoties kādu produktu no “CITRO” zīmola pašu ražotās produkcijas sortimenta. Šī gada kampaņas “Vairāk CITRO, vairāk laimes” vērtīgo balvu grozā ir pieci portatīvie datori LENOVO un dāvanu kartes no veikalu tīkla “CITRO” un sadarbības partnera “Mēness aptieka”.

“Šovasar organizējam vasaras loteriju mūsu pircējiem, aicinot savos iepirkumu grozos likt kādu preci no “CITRO” pašu ražotās produkcijas un laimēt vērtīgas balvas. “CITRO” pašu ražotās produkcijas sortimentā ir jau gatavas maltītes baudīšanai darbā, ceļā vai atpūtas mirkļos, gan maltīšu sagataves ērtai pagatavošanai mājās vai draugu lokā. Mūsu pircēji augstu novērtē un patiesi ir iecienījuši mūsu pašu ražoto produkciju, izvēloties to gan ikdienas maltītēm, gan svētku reizēm. Tāpēc arī šogad vēlamies sagādāt pircējiem papildus ieguvumu, lai iegādājoties “CITRO” pašu ražoto produkciju, būtu iespēju ne vien baudīt gardu maltīti, bet tikt arī pie vērtīgām balvām,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola veikalu tīkla pārstāvis.

Vasaras loterija “Vairāk CITRO, vairāk laimes” norisināsies no 2023.gada 25.maija līdz 19.jūlijam visās “CITRO” tirdzniecības vietās, kā arī “CITRO” e-veikalā.

Lai piedalītos loterijā – ir jāiegādājas kāds produkts no “CITRO” zīmola pašu ražotās produkcijas līnijas un jāreģistrē pirkuma čeks loterijas izlozei www.citro.lv.

Kopējo loterijas “Vairāk CITRO, vairāk laimes” balvu fondu veido pieci portatīvie datori LENOVO, 80 veikalu tīkla “CITRO” dāvanu kartes un 80 aptieku tīkla “Mēness aptieka” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā.  Loterijas atļaujas Nr. 7703.