fbpx

“CITRO” aicina droši iepirkties e-veikalā

Ņemot vērā COVID-19 saslimstības rādītāju pieaugumu pēdējo nedēļu laikā, vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO”  aicina iedzīvotājus iepirkties pārdomāti un droši – savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu un ievērot visas piesardzības prasības, kā arī izmantot drošu un ērtu iepirkšanos interneta veikalā www.citro.lv vai veicot preču pasūtījumu pa tālruni Ventspils un Rēzeknes novadā.

 “CITRO” atgādina, ka Covid-19 izplatības mazināšanai un papildus drošībai, apmeklējot tirdzniecības vietas, veikalu apmeklētājiem ir jāievēro visas valstī noteiktās piesardzības prasības – vismaz 2m fiziska distance no pārējiem veikalu apmeklētājiem, roku higiēna, dezinficējot rokas, un sejas aizsargmaskas valkāšana.

“Visās “CITRO” zīmola tirdzniecības vietās stingri tiek ievēroti valsts noteiktie drošības un piesardzības pasākumi COVID-19 vīrusa izplatības risku mazināšanai. Ceru, ka sabiedrība kopumā respektēs un ievēros visas valstī noteiktās piesardzības prasības, jo novērots, ka vasaras periodā, mazinoties Covid-19 saslimstības rādītājiem, mazinājusies arī iedzīvotāju piesardzība. Visas sabiedrības kopēja atbildība ir ievērot valstī noteiktās piesardzības prasības, lai kopā cīnītos pret šo vīrusu un mazinātu tā izplatību sabiedrībā. Papildus tam, tos iedzīvotājus, kas ir riska grupās, aicinām izmantot “CITRO” attālinātās iepirkšanās iespējas e-veikalā vai piesakot pasūtījumu pa tālruni,” aicina Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

 “CITRO” zīmola e-veikals šobrīd pieejams www.citro.lv. Produktu piedāvājums aptver faktiski visas produktu kategorijas, kas pieejamas arī “CITRO” tirdzniecības vietās, sākot ar pārtikas produktiem, higiēnas un saimniecības precēm, produktiem bērniem, mājdzīvniekiem u.c. produktu grupām. Attālināti produktu pasūtījumu iespējams pieteikt  gan tiešsaistē, gan pa tālruni vai e-pastā. Pasūtījumu piegāde uz mājām vai pasūtījuma pieteikšana izņemšanai “CITRO” veikalā šobrīd tiek nodrošināta Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem.

Ventspilī pasūtījumus var pieteikt zvanot pa tālruni 28621498 vai veicot pasūtījumu tiešsaistē www.citro.lv, vienlaikus var izvēlēties sev ērtāko pasūtījuma saņemšana veidu – piegādi uz mājām vai izņemšanu “CITRO” veikalā, Andreja ielā 5, Ventspilī.

Rēzeknē pasūtījumus var veikt tiešsaistē www.citro.lv vai pa tālruni 20127051. Tāpat tiek nodrošināta piegāde uz vēlamo adresi vai pasūtījuma izņemšana “CITRO” veikalā Latgales ielā 18, Rēzeknē.

Papildus “CITRO” darbinieku un pircēju drošībai, veicot piegādi uz mājām, tiek nodrošināti valstī noteikto piesardzības pasākumu ievērošana un higiēnas prasības drošai pasūtījumu piegādei. Savukārt pasūtījuma izņemšanai “CITRO” tirdzniecības vietās tiek nodrošina ērta piekļuve atsevišķai kasei norēķiniem un tikai attālināto pasūtījumu saņemšanai.