fbpx

Atklāj pavasara loteriju “Vairāk CITRO, vairāk laimes!”

Vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīkli “CITRO” un “ELDO” atklāj pavasara loteriju “Vairāk CITRO, vairāk laimes!”, piedāvājot iespēju laimēt vērtīgas balvas. Loterijā iespējams piedalīties ikvienam, iegādājoties kādu produktu no “CITRO” pašu ražotās produktu līnijas. Pavasara loterijā ir iespēja laimēt vērtīgas balvas – ceļojumu e-kuponus no AirBaltic, Samsung TV un HP portatīvos datorus, kā arī vērtīgas dāvanu kartes no “CITRO” un sadarbības partneriem.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Pavasaris arī šogad “CITRO” zīmolam ir ļoti aktīvs. Pavisam nesen atklājām jaunu “CITRO” veikalu Jūrmalā, kā arī aktīvi strādājam pie e-veikala pārklājuma paplašināšanas, nodrošinot mūsu pircējiem iespēju iepirkties arī attālināti. Pirms gada atklājām “CITRO” zīmola pašražoto produktu līniju, kas gada laikā strauji paplašinājusies un šobrīd piedāvājam vairāk kā 100 produktus ar “CITRO” zīmolu. Lai tos izceltu un iepazīstinātu ar tiem mūsu pircējus, piedāvājam jauno pavasara loteriju, kur, iegādājoties “CITRO” pašražotos produktus, var laimēt vērtīgas balvas. Turklāt pircējs iegūst divreiz – iegādājoties produktu un laimējot! Vairāk CITRO, vairāk laimes!”
Uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” pavasara loterija “Vairāk CITRO, vairāk laimes!” norisināsies no 2021.gada 15.aprīļa līdz 24.jūnijam visās “CITRO” un “ELDO” tirdzniecības vietās, kā arī e-veikalā www.citro.lv/e-veikals/ visā Latvijas teritorijā.

Lai piedalītos loterijā, ir jāiegādājas kāds no “CITRO” zīmola pašu ražotajiem produktiem, kas veikalu plauktos tiks īpaši atzīmēti ar loterijas norādēm.

Pirkuma čeks jāreģistrē izlozei www.citro.lv.

Loterijas balvu fonda galvenās balvas ir divi AirBaltic e-kuponi lidojumiem divām personām no Rīgas uz kādu no vairāk kā 70 galamērķiem, ko piedāvā AirBaltic. “CITRO” ir sociāli atbildīgs un aicina iedzīvotājus ceļot droši, ievērojot piesardzības pasākumus. Tāpat galveno balvu fondu sastāda Samsung Ultra HD 50” televizors un trīs HP 250 G7 sērijas portatīvie datori.

Katru nedēļu iespējams laimēt arī 50 nedēļas balvas, ko veido dāvanu kartes no grāmatnīcām “Jānis Roze” un “Zvaigzne ABC”, būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču veikalu tīkla “Mājai un Dārzam”, kā arī “Mēness aptieka” un “CITRO” tīkla dāvanu kartes.

Loterijas atļaujas Nr. 6721.